O firmie

O FIRMIE

WITREM to firma budowlana z tradycją, w której łączymy wieloletnie doświadczenie, sprawdzone procesy budowlane oraz wiodące technologie. Firma założona przez Witolda Czajkowskiego ma swoją siedzibę w Jaśle. Realizujemy projekty na terenie całego kraju, szczególnie intensywnie skupiając się na województwie podkarpackim oraz małopolskim. W marcu 2016 roku nasza firma została uhonorowana statuetką Lidera Regionu 2015 w kategorii budownictwo.

Wachlarz naszych usług obejmuje kompleksowe realizacje inwestycji budowlanych, wykonywanie prac remontowych i wykończeniowych wnętrz oraz modernizację istniejących obiektów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie zdobywane na rynku polskim oraz wymagającym rynku zagranicznym. Co charakteryzuje naszą firmę, to bogate zaplecze sprzętowe, wyszkoleni fachowcy oraz łączenie sprawdzonych tradycyjnych rozwiązań z najnowszymi osiągnięciami technologicznymi dostępnymi w szeroko pojętym budownictwie.

Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez firmę usługami, a także do odwiedzenia galerii, gdzie mogą Państwo zobaczyć część zrealizowanych przez nas projektów. Zapraszamy do współpracy i skorzystania z naszych usług!

DLACZEGO WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ?

  • Solidne i fachowe wykonanie
  • Dogodne terminy realizacji
  • Indywidualne podejście do klienta

Szukasz sprawdzonych fachowców w branży budowlanej? Zapraszamy!